Projektujemy stroje do tańca

W naszym sklepie możesz zaprojektować swoją suknię do standardu i Łaciny. Jeśli nie masz pomysłu pomożemy Ci go znaleźć, jeśli masz - pomożemy Ci dobrać idealny materiał by go zrealizować.
Dobór tkaniny jest bardzo ważny by sukienka miała odpowiednią jakość, kolorystykę i krój. Ważne jest by tkanina się ładnie układała i współpracowała z ruchami tancerza dlatego rozciągliwe tkaniny są idealne do tego typu stroji.
W naszym sklepie pomożemy Ci wybrać też jaką tkaninę należy kupić do danej sukienki, wiec nie bój się pytać :)

Przykładowo
- do sukni Standardowych używamy : Organzy, tiulu, satyny, georgetty , satin chiffonu. By dół sukni w zależności od projektu albo się podnosił i nadawał objętości albo był zwiewny i bardzo się rozkładał przy różnych figurach obrotowych.
- do sukin latynoamerykańskich używamy tkanin głównie rozciągliwych czyli będą to : Lycra , siatka, velvet, satin velvet, koronka, crepa. Tkaniny te ściśle mogą opinać cało a nie będą krępować ruchów.


Takich porad możesz oczekiwać u nas w sklepie.
Kolorystyka naszych tkanin jest bardzo bogata i na pewno każdy znajdzie tu idealny kolor dobrany do charakteru i urody. Projektując suknie pamiętamy również o trendach panujących aktualnie na parkietach międzynarodowych. Ponieważ właścicielka sędziuje międzynarodowe turniej cały czas ma stały kontakt z aktualnie panującymi trendami.


Niektóre Projekty wykonane przez Art. Fashion poniżej na zdjęciach.