Wiemy o czym mówimy, znamy się na tańcu!

Sklep Art Fashion został otwarty w 2008 roku by wyjść naprzeciw oczekiwaniom tancerzy. By mogli bez problemu zakupić najlepszej jakości artykuły taneczne , buty i tkaniny na ich stroje. Właścicielką i pomysłodawczynią jest utytułowana tancerka, trenerka i międzynarodowa sędzina - Anna Borsuk Szydłowska
Wielokrotnie na parkietach w Polsce była finalistką Mistrzostw Polski par zawodowych w stylu Standardowym zajmując raz drugie a raz trzecie miejsce. W późniejszym okresie w swojej karierze reprezentowała Wielką Brytanię gdzie również na Mistrzostwach Anglii wielokrotnie była w finale par zawodowych w stylu standard.
Swoim doświadczeniem uzyskanym na międzynarodowych parkietach dzieli się ze swoimi uczniami szkolacy ich tak jak ona była szkolona w Polsce, w Anglii i we Włoszech. Doświadczenie to jest również niezwykle przydatne w projektowaniu stroi tanecznych i doborze idealnego materiału na piękny i modny strój lub wyborze wygodnych butów.
Dzięki temu doświadczeniu uzyskacie Państwo w naszym sklepie fachową obsługę. Pomożemy Państwu dobrać wygodne buty idealne do danej stopy, wybierzemy odpowiedni materiał do danego kroju sukni lub koszuli. Jeśli nie mają Państwo pomysłu jaki strój byłby dobry pomagamy w projektowaniu i doborze kolorów np. do urody i charakteru tancerki.
Poniżej można obejrzeć niektóre z naszych projektów.
Współpracujemy również z pracowniami krawieckimi które idealnie a wręcz perfekcyjnie realizują nasze projekty dlatego uzyskacie państwo u nas obsługę od A do Z.


Właścicielka sklepu jest również międzynarodową sędziną i trenerką wiec stroje odpowiadają przepisom obowiązującym poszczególne kategorie taneczne.
Sklep powstał by wyjść naprzeciw polskim tancerzom by mieli dostęp do najlepszych tkanin i butów tanecznych cenionych na międzynarodowym rynku tanecznym. Przed wielu laty trzeba było wyjechać by móc przywieźć sobie tkaninę Chrisanne o niezwykłej kolorystyce i wysokiej jakości. Teraz możecie ja dostać u nas w sklepie. Podobnie jeśli chodzi o buty international Dance Shoes i Dansport. Tworzone były one z myślą o wygodzie tancerzy. Właścicielka sklepu tańcząc dla Anglii miała niezwykłą przyjemność być sponsorowana przez International Dance Shoes przez co mogła testować różne modele butów podobnie jak inni sponsorowani tancerze. Opinie ich przyczyniały się do tworzenia kolejnych jeszcze bardziej komfortowych butów odpowiadających poszczególnym potrzebom tancerzy. Buty te możecie również nabyć w naszym sklepie. Zapraszamy !!!!