Buty taneczne

Odpowiednie buty do tańca to jeden z podstawowych atrybutów każdego zarówno profesjonalnego jak i początkującego tancerza. Trenujesz na poważnie, bądź rekreacyjnie - w naszej ofercie znajdzie się odpowiedni model dla każdego. W przypadku problemów z doborem modelu prosimy o kontakt - na pewno doradzimy. Oferujemy zarówno buty taneczne, treningow...

Odpowiednie buty do tańca to jeden z podstawowych atrybutów każdego zarówno profesjonalnego jak i początkującego tancerza. Trenujesz na poważnie, bądź rekreacyjnie - w naszej ofercie znajdzie się odpowiedni model dla każdego. W przypadku problemów z doborem modelu prosimy o kontakt - na pewno doradzimy. Oferujemy zarówno buty taneczne, treningowe, jak i baletowe. Proponujemy tylko wyselekcjonowane produkty najlepszych światowych producentów jak International Dance Shoes, PortDance, Sansha. Producenci których oferujemy swoją produkcję opierają na wieloletnim doświadczeniu i współpracy z wybitnymi tancerzami, których doświadczenie ma wpływ na wygląd i wygodę wybranych modeli.

Buty z naszej oferty odznaczają się znakomitą jakością, jak i wygodą którą tancerze cenią najbardziej.

Więcej

Buty taneczne W tej kategorii nie ma produktów

Podkategorie

 • Taniec towarzyski

  Obuwie do tańca towarzyskiego. Tańce standardowe i latynoamerykańskie. Buty dla profesjonalnych tancerzy oraz dla początkujących.

 • Balet i jazz

  Obuwie do baletu oraz jazzu, Potocznie nazywane jazzówki. Baletki dla początkujących oraz dla początkujących dzieci, miękkie jak i demi pointy.

  Obuwie, które potrzebne jest do zajęć baletowych, jazzowych i disco. Dające komfort i umożliwiające odpowiednią pracę stopy.

 • Treningowe i sneakery

  Obuwie wykorzystywane do codziennych treningów tańca towarzyskiego, jazzu, disco i do innych odmian tańca. Oferujemy buty dające komfort i stabilność podczas wielogodzinnych treningów na sali tanecznej jak również podczas zajęć fitness i na siłowni.

  Buty dostępne są zarówno na podeszwie tanecznej - tzw łosiówce, jak i na podeszwie gumowej która idealnie sprawdza się na śliskim parkiecie.

 • Tango - Salsa - Social
 • Buty codzienne