Anna Borsuk-Szydłowska - profesjonalna tancerka doradza

W naszym sklepie Art. Fashion znajdą państwo najwyższej jakości : tkaniny firmy Chrisanne-Clover oraz buty do tańca światowych firmy International Dance Shoes, PortDance, Sansha.

Ponad to otrzymają Państwo fachową obsługę. Mogą państwo u nas poradzić się jaki model buta najlepiej wybrać do swojej stopy i jaki fason sukienki najlepiej pasuje do państwa sylwetki.

  

Właścicielką sklepu bowiem jest zawodowa tancerka, trenerka standardowa i sędzina turniejów tańca towarzyskiego Anna Borsuk-Szydłowska. Swoje doświadczenie zdobyte na parkietach na całym świecie wykorzystuje z doskonałym rezultatem doradzając swoim klientom. Pomoże Państwu dobrać idealne buty i doradzi w wyborze kolorów i kroju stroju tanecznego lub wieczorowego.

Doświadczenie zdobyła blisko współpracując z fabryką International Dance Shoes. W Anglii miała okazję poznać całą produkcję tanecznego buta od A do Z i specyfikę takiego obuwia, to pozwala bardzo dokładnie określić jaki model jest potrzebny klientowi.

4.jpg

Na zdjęciu. Anna Borsuk-Szydłowska w fabryce International Dance Shoes w Anglii w Milton Keynes

Na zdjęciu. Anna Borsuk-Szydłowska i właściciel International Dance Shoes Rashimi Patel

Pomagamy również naszym klientom zaprojektować strój taneczny dobrać potrzebne materiały i kolory. W tej kwestii pomaga nam doświadczenie Anny zdobyte jako zawodowej tancerki z wieloma sukcesami na koncie oraz trenerki i sędziny. Tu wiedza łączy się z doświadczeniem.

W Art. Fashion otrzymasz fachową pomoc od A do Z. Zapraszamy.