Kilka słów o sklepie Art Fashion.

Firma Art Fashion specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości tkanin importowanych z Anglii, jak również akcesoriów tanecznych niezbędnych każdemu tancerzowi. Bezpośrednio współpracujemy z producentami, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom konkurencyjne ceny.

Oferujemy tkaniny firmy Chrisanne-Clover oraz wysokiej jakości angielskie buty do tańca International Dance Shoes. W ofercie posiadamy również buty firmy SANSHA i jako pierwsi w Polsce oferujemy buty portugalskiej firmy PortDance

Wystawa sklepu artfashion ul.Miedziana 11   

W naszym sklepie znajdą Państwo, prócz wysokiej jakości towarów w szerokiej gamie kolorów, miłą i fachową obsługę. Oferujemy Państwu również pomoc w zaprojektowaniu wymarzonej sukienki lub koszuli. Usługa ta jest bezpłatna w przypadku zakupu materiałów w naszym sklepie.

Uroczyste otwarcie sklepu odbyło się we wrześniu 2008 roku. Pierwszą siedzibą sklepu była ul.Miedziana 11 w Warszawie w Akademii Tańca Sulewskich. Następnie w 2016 roku sklep zmienił swoją siedzibę. Obecnie sklep Art Fashion mieści się przy Skwerze kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 lok 5U w Warszawie. Art Fashion to sklep internetowy i stacjonarny zarazem. Oferujemy państwu łatwą możliwość zakupu naszych towarów przez internet jak i możliwość przymierzenia i zobaczenia naszych produktów w sklepie stacjonarnym.

          

Pomysłodawcą i właścicielem jest zawodowa tancerka, trenerka i sędzina tańca towarzyskiego Anna Borsuk - Szydłowska. Anna, wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski i Mistrzostw Angli par zawodowych w stylu standard, dobrze rozumie potrzeby i oczekiwania tancerzy, dlatego tez służy Państwu pomocą w zaprojektowaniu stroju, doboru odpowiedniej tkaniny czy doradzeniu modelu buta, który będzie najbardziej odpowiedni. Oferta Art Fashion jest tak dobrana by każdy tancerz mógł nie tylko zakupić tam materiał, ale również stworzyć wymarzony projekt własnego, wyjątkowego stroju. Po stworzeniu projektu czas na jego realizację. I tu również zadbaliśmy o komfort klienta, gdyż współpracujemy z pracowniami krawieckimi, które fachowo i dokładnie uszyją idealny strój na parkiet. A po naszej rekomendacji otrzymają państwo odpowiedni rabat na uszycie stroju.

       Zapraszamy serdecznie!